samsung s8 kılıf

Samsung Galaxy S5 Batarya KılıfSamsung Galaxy S8 için tasarlanan kılıf ve ekran koruyucuları gibi aksesuarlar, cihazın nasıl bir tasarıma sahip olacağını gözler önüne seriyor. Tablete özel üretilmiş kılıf modelleri ayrıca arka kameranın da problemsiz şekilde kullanılabilmesini sağlar. Kılıftan hareketle söyleyebiliriz ki S8'de parmak izi okuyucu çift ledli çift kameranın yanında yer alacak ve Galaxy S8'in iki farklı modeli olacak. Galaxy telefon kapakları kapalı durumdayken telefonun ekranını korumasını yanı sıra giriş ve yuvalara erişimi de engellemiyor ve bu girişler kullanıldığında kapağın açılması zorunluluğu bulunmuyor.


Akıllı telefonun arkasında kameranın yanına taşınacakmış gibi görünen parmak izi tarayıcısının yeni konumuna Samsung kullanıcılarının nasıl bir reaksiyon göstereceği merak ediliyor. Size SMS ile yumuşak markası Nillkin yapılmış bu koruyucu kılıf getiriyoruz burada, mükemmel Samsung Galaxy S 8 adapte olacak.


Ancak son alınan görsellere bakacak olursak Galaxy S8'in nasıl bir tasarıma sahip olacağı netlik kazandı. Hem Galaxy S8 hem de Galaxy S8 Plus kılıfının sağ alt kısmında bir S-Pen boşluğu yer alıyor. Biz de Neftek LLC olarak bilgisayarlarımızın başına geçtik ve yeni çıkacak Samsung Galaxy S8 modeli için en iyi aksesuarları en iyi, en geniş yelpazede tüm ürünlerimizle birlikte sunmak için bir on-line mağaza oluşturduk.


Aşağıda Galaxy Note 5'in net olarak görülebildiği diğer görüntüleri inceleyebilirsiniz. Hatırlayacağınız üzere Samsung geçtiğimiz aylarda VivLabs firmasını satın almıştı. Samsung Galaxy S4 Kapaklı kılıfları stilinizi ve tarzınızı tamamlamak için üretildi. Galaxy S7 Quad HD 5,1 İnç 577 PPI piksel yoğunluğu olan ekranıyla oyun oynarken, video izlerken ve typical kullanımda canlı ve net bir görüntü vererek kullanıcıları memnun etmesi bekleniyor.


LG G6 bu ayın sonunda Barselona da düzenlenecek olan MWC 2017'de, Samsung Galaxy S8 ise söylentilere göre 29 Mart tarihinde NY de resmen tanıtılacak. The Investor tarafından Samsung'a yakın kaynaklardan elde edilen bilgilere göre, Samsung'un yeni Galaxy S8 ikilisi için ten Nisan tarihinde, yani Unpacked etkinliğinden 12 gün sonra ön siparişler alınmaya başlayacak.


Techtastic paylaştığı bilgilere göre Galaxy S8'de Household tuşu veya herhangi bir logo bulunmayacak. S8'in tasarımına dair en gerçek ipuçlarından birisini de kılıf üretcisi Ghostek'in taslağı veriyor. Galaxy S6 kullanym kylavuzu incelendi?inde kapa?yn tornavida yardymy ile çykarylabilece?i belirtiliyor.


Her iki kılıfta tasarımsal açıdan, akıllı telefon dünyasında sızıntılarının doğru çıkması ile tanınan Evan Blass tarafından daha önce paylaşılan Galaxy S8 görselleri ile büyük oranda benzerlik gösteriyor. Müşteriler, 10.000 baht karşılığında Galaxy S7, Galaxy S7 Edge ya da Galaxy Note five modellerinden birini seçerek yanında kulaklık setini bedava alabilecek.


Galaxy S8 hakkında bir çok bilgi şimdiye kadar gelirken, ayrıca render görseller ya da canlı görseller de ortaya çıkmıştı. Çift led flaşın yer alacağı Galaxy S8, bu sızıntı ile tasarım açısından yeniliğe gideceğinin sinyallerini veriyor. Gerçekleşen bu sızıntı herhangi bir teknik özellik veya telefonun kapak kaplaması ile ilgili bir bilgi barındırmıyor.


Samsung, Kore Herald ile konuşan isimsiz bir Samsung tedarikçisine göre Apple'ın geçtiğimiz yıl Apple'ın iPhone 6S ve iPhone 6S Plus ile yaptığı 3D Touch işlevselliği gibi basınca duyarlı bir özellik eklemeyi düşünüyorum. Kılıf ayrıca, Galaxy S8 Plus'da daha bakiniz önce olacağı söylenen çift arka kamera olmadığını da gösteriyor.


Samsung Galaxy S8 Arka Kapak Değişimi servisimizde aynı gün içerisinde teslim edilmektedir. Lakin, söz konusu bu görsellerde Galaxy S8'de three.5mm kulaklık girişinin yer almaya devam ettiği dikkat çekiyor. Snapdragon 821 göre %ten daha performanslı olan Snapdragon 835 Samsung Galaxy S8'i Galaxy S7 Edge göre daha performanslı kılıyor böylelikle Galaxy S8 Plus, Samsung galaxy s7 edge'yi benchmark testinde geride bıraktı.


Genelde Samsung model cihazların çıkmasından önce markaların kılıf sızıntıları ile cihazlar hakkında da bilgi sahibi olmak mümkün. Güney Kore merkezli Newsis haber sitesinin şirkete yakın kaynaklara dayandırdığı iddiasına göre, Samsung çareyi Note serisinin üretimini tamamen durdurmakta buldu.


Ardından gelecek yıl piyasaya sürülecek olan Galaxy S8 veya Galaxy Note eight modelini de yarı fiyatına bugün vermiş olduğu galaxy s7 ile takaslayacak. Ancak Şubat 2017'nin sonunda düzenlenecek olan Samsung Event'de iki telefon da resmi olarak duyurulacak. Dikkat çeken bir diğer nokta ise S8 kılıfının köşelerinin etrafındaki sınırlar oluyor.


Galaxy S8'in gerçek tasarımının bu olacağı hakkında Samsung resmi bir açıklama yapmadı. Samsung Galaxy Note 7 cihazında bu özelliğin olduğunu düşünürsek bu çok da sürpriz bir yenilik olmayacak. Herkes beğenmeye bilir tabi ki, ancak bir çok kişinin de beğeneceği bu şeffaf kapak için, para ödemenize de gerek yok.


Samsung Galaxy S8'e ait hergün bir takım sızıntı haberlerini sizlerle paylaşıyoruz. Bugünlerde sadece Samsung Note 7 değil, neredeyse her telefon modeli için başka bir patlama haberi görür olduk. Oldukça şık bir kılıf olduğu da dikkatlerden kaçmayan bu görüntülerle, Note 5'i bekleyenler iyice heyecanlanacağa benziyor.


Galaxy S8 ve S8 Plus, Qualcomm Snapdragon 835 / Exynos işlemcisi ve en az 64 GB dahili depolama alanına sahip, 4 GB / 6 GB RAM ile güçlendirilmiş, five.8 inç / 6.2 inç ekranla birlikte geliyor. Son açıklamalara göre Galaxy S8'in RAM bölümünde ise four GB RAM veya six GB RAM tercih edilecek.


Yeni bir iddiaya göre ayrıca Galaxy S8'in büyük bir modelinin de çıkacağı yönünde. Geçen haftaki Galaxy S8 kılıfı sızıntısından sonra, yeni bir sızıntı, yaklaşmakta olan Galaxy S8 Plus'ın bazı özelliklerine daha fazla ışık tutuyor. Öte yandan bir diğer dikkat çeken detay ise, alışılmışa zıt olarak Samsung'un Galaxy S8 arka kamerasında bir farklılık yapması oluyor.


Samsung, Galaxy Note 7 tanıtımında IRIS Scanner, yani göz tarayıcıyı tanıtarak pek çok kullanıcıdan artı puan almıştı. Telefonseverler diledikleri takdirde çok renkli seçeneklerden oluşan dörtlü kapak setini de 100 USD / 200 TL fiyatla satın alabiliyorlar.


Öyle ki telefon evvela çalışır halde görüntülenmiş, ardından bir kılıf markasının Galaxy S8 için tasarladığı kılıfların ortaya çıkmasıyla beraber telefonun detayları belirgin olmaya başlamıştı. Ve ayrıca Galaxy S8'den beklentiler parmak izinin ekrana gömülü olması yönündeydi.


Toplarlamak gerekirse, ortaya çıkan bu yeni kılıf görselleri, şimdiye kadar gelen Samsung Galaxy S8 bilgilerini doğrularken, bir yandan da ekran konusunda farklı bir detayı ortaya çıkartıyor. Her sürümünde USB-C bağlantı şekli kullanan Samsung bu sefer Micro-USB kullanıyor gibi.


Fiziksel tuşlar ortadan kalkmış ve Galaxy S7 Edge'deki kıvrımlı ekranı ise tutmaya karar vermişler. Cihazların tasarımı büyük ölçüde Galaxy S6 modeline benziyor ancak ufak dokunuşlar var. Daha önce de pek çok defa, merakla beklenen akıllı telefon modellerinin, tanıtımdan daha önce kılıf firmaları tarafından ifşa edilmesi alışıldık bir durum.


Bu durum müşterilerin çok hoşuna gidebileceği gibi, Galaxy S8 patlaması yaşanabilir. Bu pluginler, Tizen için geliştirilmiş, diğer Samsung cihazlarıyla bağlantı sağlamak amacıyla çalışacak. Ancak çok sayıda cihaz modeli ile kullanılabilmelerinden dolayı bu ürünlerde tabletlerin arka kameraları genellikle kılıf takılıyken kullanılamaz.


Ayrıca daha önceki haberimizde Samsung Galaxy S8 in Resmi olarak tanıtılacağı tarihin 29 mart olduğunu bildirmiştik özel bir tanıtım ile Londra'da ve New york city'de gerçekleştirecek. Bildiğiniz gibi Samsung, bu yıl Mobil Dünya Kongresi‘nde sadece Galaxy Tab S3‘ün tanıtımını yapacak.


Bunların dışında Samsung'un, S8 ve S8 Plus modelleri ile birlikte 3.5mm kulaklık girişine yer vermeyi devam ettiği de görülüyor. Bu kılıflara göre Galaxy S8 modellerinde parmak izi okuyucusunun arka kameranın yanına konumlandırılacağını söyleyebiliriz. Samsung Galaxy S8'in kamerasının f1.7 diyafram açıklığına sahip olacağı da konuşuluyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *